Drukuj

1.Kalendarz liturgiczny:

2.Dzisiaj w niedzielę:

3. Spotkania duszpasterskie:

4.Różaniec święty w tym tygodniu: z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 a dla wszystkich: od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 8:30. Przypominamy, iż w naszej świątyni modlimy się na różańcu przez cały rok.

5.W poniedziałek rozpoczynamy seminarium odnowy w Duchu Świętym Mszą świętą o godz. 18:00, po której spotkanie organizacyjne w salce Domu Parafialnego.

6.W najbliższą sobotę 31 października zapraszamy:

7.Za tydzień w niedzielę w Uroczystość Wszystkich Świętych - 1 listopada:

8.Z tyłu kościoła zostały wyłożone kartki na wymienianki roczne i jednorazowe. Wymienianki jednorazowe wraz z dobrowolną ofiarą składamy do skarbony wystawionej przed ołtarzem. Natomiast wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym według zastanej tradycji parafialnej tj. 25zł od duszy.

9.Wymienianki jednorazowe za zmarłych ofiarujemy na cmentarzu 2. listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych podczas modlitwy różańcowej o godz. 19:00. Natomiast 3 listopada o godz. 18:00 odbędzie się Msza święta za zmarłych w minionym roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

10.W trzecią niedzielę miesiąca na czekające nas prace związane z naszą świątynią zebraliśmy 1834 złotych. Wszystkim darczyńcom z serca dziękujemy: Bóg zapłać.

11.Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz październikowy Miesięcznik Parafialny.

12.Zapraszamy na Pierwszą Biesiadę Parafialna ze św. Marcinem. Odbędzie się ona
7 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach i można zapisywać się na nią w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz


Słowo Boże na umocnienie

Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy widząc to, szemrali: Do grzesznika poszedł w gościnę.

Ewangelia według św. Łukasza