1. Kalendarz liturgiczny
 • poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 

 1. Spotkania duszpasterskie
 • Kandydaci do Bierzmowania z klas VII mają swoje spotkanie we wtorek o godz. 17:30
 • Młodzież z grupy f2f zaprasza w środę na spotkanie na godz. 19:00

 

 1. W poniedziałek 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte wyjątkowo o godz. 6:30 w kaplicy u Sióstr oraz w kościele o godz. 8:30 i o godz. 18:00. Na Mszy wieczornej będziemy mogli włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego polegającej na 9. miesięcznym wsparciu modlitewnym dla dzieci poczętych i dla rodziców oczekujących na cud życia. Wszystkich zatroskanych o dar życia zapraszam do wspólnej modlitwy.
 2. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych) a w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

 

 1. Nabożeństwa wielkopostne
 • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.

 

 1. Caritas Parafialna prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii. Tytki można dostarczać do kosza wystawionego przy św. Antonim. Zachęcam również do złożenia Daniny Diecezjalnej.

 

 1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki i marcowy Miesięcznik Parafialny.

  

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś      

Panie, jeszcze na ten rok go pozostaw, aż okopię go i obłożę nawozem; i może wyda owoc. 

Ewangelia według św. Łukasza