1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – św. Agnieszki
 • czwartek – św. Franciszka Salezego
 • piątek – Nawrócenia św. Pawła
 • sobota – św. Tymoteusza i Tytusa
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • Spotkanie w drodze w poniedziałek o godz. 19:00 w domu parafialnym

 

 1. Dzisiaj
 • „WINCENTYNKI” dziękują wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę na Mszy o godz. 10:30 włączyli się w inicjatywę „Kolędnicy Misyjni”, z której środki w tym roku przeznaczone zostały na pomoc dla dzieci w Rwandzie i Burundii
 • Dobrowolna zbiórka do puszek przed kościołem na Radio Emaus a za tydzień na dokończenie prac. Wszystkim Ratującym Kolegiatę dziękuję: BÓG zapłać.

4.  Za tydzień w niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 15:00 w intencji małżonków obchodzacych jubileusz małżeństwa.

 

5. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

 

6.  Zapowiadam wspólne kolędowanie

 • Z Zespołem Tańca Ludowego Staropolanie Wielkopolska w niedzielę 27 stycznia po Mszy o godz. 12:00
 • Z Chórem Tutti Santi w sobotę 2 lutego o godz. 18:00

 

7. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Małego Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego.

 

8. Nasza Parafia pod patronatem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje III Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Radośni w Duchu Świętym w dniach 16 i 17 lutego 2019 r. Na Spotkanie można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl.

 

9.  Zmarli nasi Parafianie: śp. Janusz Bajoński ze Skrzynek pogrzeb we wtorek o godz. 10:00 i śp. Józef Tomaszewski z  Kórnika pogrzeb w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś      

Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. 

 

Ewangelia według św. Jana