1. Kalendarz liturgiczny:
 • niedziela – Chrzest Pański
 • czwartek – św. Antoniego
 • sobota – św. Józefa Pelczara
 1. Dzisiaj
 • Wincentynki na Mszy o godz.10.30 zapraszają na Kolędników Misyjnych. Inicjatywa ma na celu wsparcie dzieci w krajach misyjnych przez środki pozyskane dzięki zaangażowaniu rówieśników. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci w Burundi. Po Mszy przy wyjściu z kościoła, można złożyć ofiary na ten cel, a także nabyć pocztówki wykonane w Rwandzie
 • Chór Castellum Cantans wspólnie z Zespołem Wokalnym Muzyki Dawnej "Ensemble amicitia" i Zespołem "Klangor" zaprasza na Tryptyk kolędowy po Mszy o godz. 18:00.
 1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

 

 

 1. Zapowiadam wspólne kolędowanie:
 • Z Chórem Tutti Santi w sobotę 2 lutego – rozpoczynamy Mszą o godz. 18:00

 

 1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Małego Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego.

 

 1. Nasza Parafia pod patronatem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje III Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Radośni w Duchu Świętym w dniach 16 i 17 lutego 2019 r. Na Spotkanie można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś      

Ja was chrzczę wodą; lecz idzie mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów. On chrzcić was będzie Duchem Świętym i ogniem.

 

Ewangelia według św. Łukasza