1. Kalendarz liturgiczny
 • niedziela – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
 • wtorek – Świętej Bożej Rodzicielki
 • środa – św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu
 • czwartek – Najświętszego Imienia Jezus
 • niedziela – Objawienie Pańskie

 

 1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny modlimy się się o świętość małżeństw i rodzin. Dodatkowa Msza o g. 15:00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich zakończona namaszczeniem olejami św. Szarbela

 

 1. Jutro w poniedziałek Msze święte z nabożeństwem na zakończenie roku 2018 o godz. 16:30 zarówno w kościele u Wszystkich Świętych, jak i w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie.

 

 

 1. We wtorek w Nowy Rok w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
 • nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30
 • pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego
 • obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Pokój
 • zostanie podany dalszy plan wizyty duszpasterskiej

 

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
 • czwartek: godz. 15:00 Koronka i Godzina święta prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ; godz. 16:00 wszyscy; od godz. 17:00 Wspólnota Żywego Różańca. Spowiedź przed Mszą
 • piątek: odwiedziny chorych tylko chorzy ks. Proboszcza od godz. 8:30. Spowiedź od godz. 16:00, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę o godz. 16:30. W Pierzchnie: Spowiedź od godz. 15:00 i Msza o godz. 16:00. Po Mszy wieczornej spotkanie dla Arcybractwa Straży Honorowej w kaplicy NSPJ
 • sobota: nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej rozpoczynamy adoracją od godz. 7:30, ze względu na wizytę duszpasterską nie będzie odwiedzin chorych przez ks. Łukasza, do tych chorych udadzą się szafarze

 

 1. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli
 • Msze święte o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00 i 18:00. Po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 zapraszam na spotkanie opłatkowe dla wszystkich zaangażowanych w grupy i wspólnoty w naszej Parafii
 • Zostanie poświęcone kadzidło i kreda, którą na drzwiach naszych mieszkań kreślimy litery C+M+B+2019. W kadzidło można zaopatrzyć się po Mszy świętej, a składane dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny oraz na pomoc dla sierocińca w Betlejem. Ofiarodawcom składam serdeczne: Bóg zapłać.
 • Orszak Trzech Króli (sami robimy korony i stroje) wejdzie uroczyście do kościoła na Mszę świętą o godz. 10:30, gromadzimy się o 10:15 przy krzyżu misyjnym. Po Mszy świętej zapraszam w imieniu organizatorów na wspólne kolędowanie z Królami. Przewidywane zakończenie ok. godz. 13:00

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś      

Dopiero po trzech dniach odnaleźli Go w świątyni, gdzie siedział między nauczycielami, przysłuchiwał się im i zadawał pytania. 

Ewangelia według św. Łukasza